//*Media Raty

metabolic balance®

 

Zapraszam Cię do skorzystania z programu metabolic  balance® – kompleksowego programu przemiany materii, dzięki któremu schudniesz oraz poprawisz ogólny stan zdrowia

  • bez efektu jo-jo
  • bez napadów „wilczego głodu”
  • bez stosowania suplementów

Metabolic balance® to program oparty na badaniach naukowych, którego twórcą jest internista i żywieniowiec – dr med. Wolf Funfack.
To plan żywienia stworzony dla Ciebie, który w naturalny sposób reguluje przemianę materii i wagę ciała. Na podstawie wyników badań ponad 40 parametrów krwi dobierany jest szeroki wachlarz produktów, które spożywasz.

Cztery fazy programu metabolic balance®

U

FAZA PRZYGOTOWAWCZA:

To faza trwająca 2 dni, oczyszczająca, podczas których przygotowujesz swój organizm na zmianę stylu żywienia. Dobór metody oczyszczania zależny jest od stanu pacjenta.

FAZA ŚCISŁA:

Trwa co najmniej dwa tygodnie, w trakcie których nasz organizm przestawia się na nowy, zdrowy sposób żywienia. Zauważamy pojawiające się zmiany dotyczące wagi ciała i samopoczucia.

FAZA ŁAGODNA:

Stopniowo testujemy produkty, które wcześniej nie zostały ujęte w indywidualnym planie żywienionym. W ten oto sposób znajdujemy optymalnie pasujący do nas styl żywienia, obserwujemy zmiany dotyczące wagi ciała i samopoczucia.

FAZA UTRZYMANIA:

To faza nieograniczona czasowo, rozpoczynamy ją wówczas, gdy osiągniemy satysfakcję ze swojej nowej wagi ciała i mamy lepsze samopoczucie. Osiągnięty sukces utrwalany jest dzięki dalszemu przestrzeganiu przyjętych już podstawowych zasad żywienia oraz aktywny ruch.