//*Media Raty

O mnie

Jestem dietetykiem, absolwentką  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, pasjonatką zdrowego stylu życia. Właściwe odżywianie – również pacjentów dotkniętych chorobą nowotworową, a także  zdrowie publiczne, epidemiologia, to obszary moich zainteresowań.  Uczestniczenie w wielu projektach, badaniach naukowych i klinicznych oraz uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych w dziedzinie biologia medyczna pozwala mi na lepsze, holistyczne podejście do dietetyki oraz zachowań zdrowotnych i wpływu środowiska na nasz stan zdrowia.
Ponadto częsty udział w szkoleniach, warsztatach, seminariach i konferencjach o tematyce żywieniowej, nieustanne doskonalenie wiedzy dotyczącej prawidłowego odżywiania osób zdrowych i chorych, pomaga mi w profesjonalny sposób zaopiekować  się Państwem od strony prawidłowej  diety i zdrowego stylu życia.

Jestem licencjonowanym opiekunem programu żywieniowego metabolic balance®, popartego badaniami naukowymi, działającego w oparciu o naturalne, nieprzetworzone  produkty, bez suplementacji  i efektu „jo-jo”, programu, który równoważy Twój metabolizm i normalizuje masę ciała. To sposób żywienia, którym naprawdę warto się zainteresować.
Serdecznie zapraszam!